Pesto inwestycyjne


Pesto to nie tylko miks ziół, oliwy i innych dodatków. Pesto to także mocno nieformalna nazwa – jak na razie używana wyłącznie wewnętrznie w Mzuri – naszej nowej spółki inwestowania grupowego. A to “pesto” wzięło się od nazwy oficjalnej: Mzuri CFI P111 Sp.z o.o.
Nowe CFI zamówi budowę wielolokalowego budynku w rewelacyjnej lokalizacji w Gdańsku: dwa przystanki od Galerii Bałtyckiej i tym samym ul. Grunwaldzkiej, przy której istnieje i dynamicznie rozrasta się bodaj największe w Trójmieście centrum biurowe. W budynku tym powstanie ok. 60 apartamentów na wynajem oraz nowocześnie zaprojektowana przestrzeń wspólna (do pracy / nauki, do zabawy, kuchnia z jadalnią, może pralnia lub sauna – jeszcze nad tym pracujemy).
Oprócz najlepszej chyba lokalizacji inwestycji spośród wszystkich CFI, Pesto wyróżnia się jeszcze jednym – będzie to nasza największa deweloperska spółka inwestowania grupowego. Zakładamy, że pozyskamy do niej ok. 7,5-8,0 mln zł. Oczekujemy, projekt potrwa nieco ponad dwa lata a inwestorzy otrzymają zwrot w wysokości ok. 22% (czyli ok. 10% w stosunku rocznym)
Subskrypcja do “Pesto” już trwa. Więcej szczegółów pod tym LINKIEM.]]>

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi, udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *