Fundacja Fridomia

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi, udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

14 Responses

 1. Jest dalekosiężny CEL ! Brawo Sławek
  Rozumiem że będzie w przyszłości jakieś konto do wpłat itd ?
  Panowie i Panie wynajmujący ze średnimi i większymi portfelami mieszkań: Idąc za ciosem proponuję więc akcję np. x% dochodów z wynajmu mieszkań przeznaczamy na FF

  1. Bartosz vF, dzięki za gratulacje oraz tak pozytywną deklarację wsparcia. O takim apelu nawet nie pomyślałem, ale z pewnością w odpowiednim momencie przypomnę się tutaj na fridomii tym z Was, którzy będą gotowi wesprzeć tę akcję. Wierzę, że uda nam się znaleźć SYSTEMOWE rozwiązanie problemu usamodzielniania się 17.000 młodych ludzi co roku wychodzących spod pieczy zastępczej. Lepiej by większość z nich odnalazła się w dorosłym życiu, wiodła satysfakcjonujące życie dla siebie i dla całego społeczeństwa.
   Jeszcze raz dzięki!

 2. Sławku po przejechaniu tylu uważasz ,że większe na Cb wrażenie robią rzeczy człowieka(zabytki starożytne , nowoczesne budowle , kultury?), czy przyroda(zwierzęta, góry , rośliny) Pozdrawiam i życzę kolejnej dobrej podróży 🙂

  1. Mikołaj, tak naprawdę najbardziej interesuje mnie coś jeszcze innego – codzienne życie ludzi w różnych częściach świata. Codzienność naszych dalszych sąsiadów:-) A wrażenie na mnie dziś robi wszystko – nawet zabytki starożytne, które kiedyś mnie nieco nudziły:-)

  1. Mikiś, płynnie, tak bym mógł opowiedzieć np. o wolności finansowej lub o inwestowaniu w najem – polski, angielski, francuski, rosyjski, hiszpański, niemiecki, suahili. Słabo – tak bym mógł zamówić piwo i zaskoczyć kogoś znajomością jego języka – rumuński, szwedzki, fiński, kikuyu. Po kilka zwrotów znam jeszcze w kolejnych kilku językach – mandaryński, litewski, arabski, wolof (język używany m.in w Senegalu i w Gambii)

    1. Mikiś, Mateusza G widziałem na jakiejś konferencji, ale o jego umiejętnościach językowych przyznam, że nie słyszałem. Ale oczywiście nie chcę się do kogokolwiek porównywać

  1. Stock, dzięki za gratulacje oraz za tę informację. Nie słyszałem wcześniej o Babisie i choć na jego stronach nie widzę wzmianki o odwiedzeniu wszystkich 195 krajów ONZ co najmniej dwukrotnie, to na bazie tego co piszesz muszę zmienić pierwsze zdanie swojego wpisu. Zamiast “jako prawdopodobnie pierwszy człowiek” powinienem napisać “jako najprawdopodobniej drugi człowiek na świecie” lub “jako jeden z pierwszych ludzi na świecie”. Osób, które odwiedziły każde państwo świata może być przecież więcej. Dzięki. Może uda mi się kiedyś spotkać Babisa.

 3. “Sukces nie ma nic wspólnego z tym, co osiągniesz w życiu lub zdobędziesz DLA SIEBIE. Jest on tym, co zrobisz DLA INNYCH.” – to niech będzie podsumowaniem tego projektu i…nie ma na co czekać – Sławku pozdrawiam!

 4. Sławku pytanie odnośnie twojego konta na Facebooku? Zniknęło? Są tylko relacje z innych stron o tych Twoich “medialnych” wizyt w ostatnim czasie… A Twoje konto?

  1. Piotr, moje konto na FB zostało …. zablokowane:-) Podobno ktoś doniósł jakiś anonim, że ja to nie ja, czy coś w tym stylu…. Jakiś “uczynny”:-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *